• 0 (545) 115 14 14 - 0 (374) 212 00 14
  • info@esteliavip.com

About Us

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back.

Mezoterapi

Mezoterapi

İğnesiz mezoterapi özellikle yaşlanma belirtilerini yok etmek için kullanılmaktadır. İşlem esnasında anti-aging (yaşlanma karşıtı) içerikli ürünler düşük akımlarla cilde verilir ve çözüme ulaşılır. Bu elektrik akımı kas içine uygulanır ve kas yapısına zarar vermez.
Ciltteki deformasyona göre değişiklik göstermekle birlikte en fazla 6 - 12 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilebilir.

Dermapen

Dermapen

Genişlemiş gözenekler, ince çizgi ve kırışıklıklar, ağız etrafındaki sigara çizgileri gibi yaşlanma bulgularının belirginliğini azaltmak, cildi sıkılaştırmak ve daha dinç bir görünüm elde etmek için tercih edilen Dermapen yöntemi, 2012 yılında ABD’de yılın en iyi cilt gençleştirme sistemi seçildi.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon Peeling, tedaviye ismini veren karbon sıvısı beraberinde gerçekleştirilen ve leke tedavisi, gözenek küçültme, cilt sıkılaştırma benzeri cilt yenileyici işlemlerde kullanılan bir uygulamadır. 

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı; kullanılan özel üretilmiş ürünler ile bir uzman tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinlemesine temizleme yapılması işlemidir.

Hydrafacial

Hydrafacial

Cildin tüm tabakalarının temizlenmesi, beslenmesi ve nemlenmesi ile cilt yenilenir. Böylece işlemin uygulandığı kişi, pamuksu yumuşaklıkta, ışıldayan, sağlıklı ve gençleşmiş cilde sahip olur. En hassas cilt tipinden, çok yağlı cilt tipine, yılın her günü güvenle uygulanabilir. 

Biomezo

Biomezo

Deniz Damla Vip Estetik özel programı Biomezo Ucunda çok sayıda milimetrik iğne bulunan bir cihazla, cilt yüzeyinde yüzlerce mikroskopik delme yapan, böylece cildin kendi, doğal iyileşme mekanizmasını başlatan mikro iğneleme yöntemidir.

before-after-1 before-after-2

Secret of

BeautyPress

After owning two successful salon locations they decided to move their passion to the small town of Gainesville

Reflexology

Stimulates the movement of
energy by applying pressure

Nail Therapy

Wraps are intended to tone and tighten skin while helping.

Beauty Press suitable for

Any spa, beauty, yoga website

The bedding was hardly able to cover it and seemed ready to slide off any moment. His many legs, pitifully thin compared with the size of the rest of him, waved about helplessly as he looked. "What's happened to me.

  • Responsive
  • Customizeable
  • 24/7 Online Support

Need an awesome

Beauty Service

We are awesome

Get Appoinment

Time Shedule

Working Hours

A collection of textile samples lay spread out on the table - Samsa was a travelling salesman - and above it there hung a picture that he had recently cut out .

  • Mon - Wed : 8:00am - 06:00pm
  • Thu - Sat : 10:00am - 10:00pm
  • Sunday : Close
Estelia Destek Merkezi
WhatsApp Destek