Warning: The magic method jivosite::__wakeup() must have public visibility in /home/fanzones/public_html/esteliavip.com/wp-content/plugins/jivochat/jivosite.php on line 92
Hizmetlerimiz – Estelia Vip
  • 0 (545) 115 14 14 - 0 (374) 212 00 14
  • info@esteliavip.com

Hizmetlerimiz

Mezoterapi

Mezoterapi

İğnesiz mezoterapi özellikle yaşlanma belirtilerini yok etmek için kullanılmaktadır. İşlem esnasında anti-aging (yaşlanma karşıtı) içerikli ürünler düşük akımlarla cilde verilir ve çözüme ulaşılır. Bu elektrik akımı kas içine uygulanır ve kas yapısına zarar vermez.
Ciltteki deformasyona göre değişiklik göstermekle birlikte en fazla 6 - 12 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilebilir.

Dermapen

Dermapen

Genişlemiş gözenekler, ince çizgi ve kırışıklıklar, ağız etrafındaki sigara çizgileri gibi yaşlanma bulgularının belirginliğini azaltmak, cildi sıkılaştırmak ve daha dinç bir görünüm elde etmek için tercih edilen Dermapen yöntemi, 2012 yılında ABD’de yılın en iyi cilt gençleştirme sistemi seçildi.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon Peeling, tedaviye ismini veren karbon sıvısı beraberinde gerçekleştirilen ve leke tedavisi, gözenek küçültme, cilt sıkılaştırma benzeri cilt yenileyici işlemlerde kullanılan bir uygulamadır. 

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı; kullanılan özel üretilmiş ürünler ile bir uzman tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinlemesine temizleme yapılması işlemidir.

Hydrafacial

Hydrafacial

Cildin tüm tabakalarının temizlenmesi, beslenmesi ve nemlenmesi ile cilt yenilenir. Böylece işlemin uygulandığı kişi, pamuksu yumuşaklıkta, ışıldayan, sağlıklı ve gençleşmiş cilde sahip olur. En hassas cilt tipinden, çok yağlı cilt tipine, yılın her günü güvenle uygulanabilir. 

Biomezo

Biomezo

Deniz Damla Vip Estetik özel programı Biomezo Ucunda çok sayıda milimetrik iğne bulunan bir cihazla, cilt yüzeyinde yüzlerce mikroskopik delme yapan, böylece cildin kendi, doğal iyileşme mekanizmasını başlatan mikro iğneleme yöntemidir.

Estelia Destek Merkezi
WhatsApp Destek